• SYSTEM

    Najnowsze pojazdy wyposażone są w układy zasilania benzyną, w których klasyczne instalacje gazowe (mieszalnikowe) nie są w stanie zapewnić odpowiednich parametrów pracy silnika. Tak naprawdę te samochody już wyginęły bo jeśli ktoś miał założyć instalacje to dawno to zrobił ! A jeśli ktoś chce założyć taką instalacje do samochodu na pełnym wtrysku to znaczy, że nie zna się.

  • KONTAKT

    tel: +48 601 900 800 lub 22 774 38 94.

  • STAG PREMIUM

    Zastosowane w sterowniku STAG-300 premium rozwiązania, zapewniają bardzo precyzyjne dawkowanie paliwa i optymalizację proporcji mieszanki dostającej się do cylindrów. Jej skład jest dobierany nie tylko na podstawie informacji o czasie wtrysku benzyny jak w innych sterownikach gazowych, ale ściśle dostosowany do bieżących korekcji sterownika benzynowego podczas jazdy na gazie (nie tylko podczas kalibracji).

Skąd się bierze taka cena?

Po pierwsze nie jestem osobą zachłanną i nie lubię zarabiać po 1000 zł na instalacji, czekać tydzień na samochód. Nie, dlatego iż nie lubię pieniążków, ale dlatego iż osoba decydująca się na instalacje chce zaoszczędzić a nie przepłacać. Po drugie wykonuje sam każdą instalacje swymi dłońmi i nie zatrudniam pseudo partaczy. Pracuje tylko z jednym człowiekiem, który montuje zbiorniki. Po trzecie mam swój własny warsztat na swoim podwórku, który zbudowałem sobie za pieniążki zarobione na montażu instalacji w IT przez 3 lata. Po czwarte przy ilościach, jakie biorę od dystrybutorów STAG i KME i innych mogę uzyskać zupełnie inną cenę za asortyment zakładany do instalacji. Posiadam prawie wszystkie certyfikaty instalatora, większość włoskich.

WIESZ JUŻ, DLACZEGO TAKA CENA?

Zakładamy instalacje:

ag
brc
elpigaz
kme
landi-diesel
landi
lovato
stag
stag2
 
Copyright © 2019. Car Repair  Rights Reserved.